Hoofdcontent

Dit zijn wij!

Miranda Molendijk

Buurtsportcoach Gezondheid/Leefstijlmakelaar

m.molendijk@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 59834158

Charlie van den Bos

Vakleerkracht Bewegingsondewijs & Buurtsportcoach Jeugd

c.vandenbos@sportbedrijfalmelo.nl 

06-57719371

 

Michiel Bentsink

Buurtsportcoach Jongeren en Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

m.bentsink@sportbedrijfalmelo.nl 

06-27298588

Quinta Clason

Cultuurmakelaar in Almelo

quinta@cultuurinalmelo.nl 

06 38 75 48 46

Jan-Willem Dangremond

Buurtsportcoach Gezondheid - JOGG-regisseur

Maud Saalmink

Vakleerkracht Bewegingsondewijs & Buurtsportcoach Jeugd

Mathijs Kamp

Vakleerkracht Bewegingsondewijs & Buurtsportcoach Jeugd

m.kamp@sportbedrijfalmelo.nl 

Jeffrey Steunenberg

Buurtsportcoach Jonge kind

j.steunenberg@sportbedrijfalmelo.nl 

Luc Nijhuis

Buursportcoach Beweegaanbod

l.nijhuis@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 15 12 81

Ruben Wassink

Buurtsportcoach Beweegaanbod

r.wassink@sportbedrijfalmelo.nl 

06 - 40 38 84 83

Renske Jonkman

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

r.jonkman@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 90 74 11

Ramon Uitslag

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

r.uitslag@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 59 50 15

Daan Keupink

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs & Buurtsportcoach Jeugd

d.keupink@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 23 89 47 33

Saskia Klaassen - Gerrits

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

s.gerrits@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 90 72 40

Judith van Egmond

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.vanegmond@sportbedrijfalmelo.nl 

06 - 44 57 99 01

Joost Kroeze

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.kroeze@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 15 68 90 87

Marlies Eertman

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

m.eertman@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 46 69 33 65

Jochem De Goeijen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.degoeijen@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 12 11 86 44

Sandra Oosting

Buurtsportcoach Jonge Kind

s.oosting@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 59 82 05 08

Jantine Oudelaar

Buurtsportcoach Passend Sporten

j.oudelaar@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 86 80 28 76

Jeroen Korte

Buurtsportcoach Passend Sporten

j.korte@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 28 63 75 22

Sander Ten Tusscher

Buurtsportcoach Topsport & Evenementen

s.tentusscher@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 83 36 24 72