Hoofdmenu

Sportbedrijf Almelo

Stadiolaan 60
7606 JZ Almelo

Hulp nodig?
Telefoon: 0611774540

Hoofdcontent

Dit zijn wij!

Minke Bloemhof

Cultuurmakelaar Almelo

minke@concordia.nl

06 - 86 87 85 21

Petra Bruggeman

Buursportcoach Beweegaanbod

p.bruggeman@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 15 12 81

Ruben Wassink

Buurtsportcoach Beweegaanbod

r.wassink@sportbedrijfalmelo.nl 

06 - 40 38 84 83

Renske Jonkman

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

r.jonkman@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 90 74 11

Ramon Uitslag

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

r.uitslag@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 59 50 15

Daan Keupink

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs & Buurtsportcoach Jeugd

d.keupink@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 23 89 47 33

Saskia Klaassen - Gerrits

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

s.gerrits@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 90 72 40

Michelle Perik

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Projectcoördinator Talent

m.perik@sportbedrijfalmelo.nl 

06 - 51 89 99 84

Judith van Egmond

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.vanegmond@sportbedrijfalmelo.nl 

06 - 44 57 99 01

Joost Kroeze

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.kroeze@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 15 68 90 87

Kai Wesselink

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

k.wesselink@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 18 71 27

Anne-Lynn Knol

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

a.knol@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 42 17 00 25

Marlies Eertman

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

m.eertman@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 46 69 33 65

Jochem De Goeijen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.degoeijen@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 12 11 86 44

Mieke Kuipers

Buurtsportcoach Jonge Kind

m.kuipers@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 47 67 15 

Janneke Leeuwerik

Buurtsportcoach Passend Sporten

j.leeuwerik@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 86 80 28 76

Jeroen Korte

Buurtsportcoach Passend Sporten

j.korte@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 28 63 75 22

Jan-Willen Dangremond

Buurtsportcoach Gezondheid

jw.dangromond@sportbedrijfalmelo

06 - 82 12 28 50

Sander Ten Tusscher

Buurtsportcoach Topsport & Evenementen

s.tentusscher@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 83 36 24 72