Hulp nodig?
Telefoon: 0611774540

Hoofdcontent

Sport- en cultuurcoaches Almelo

In Almelo zijn er veel verschillende sport- en cultuurcoaches actief. Als je vragen hebt over sport, bewegen, gezonde leefstijl, kunst of cultuur dan kun je altijd contact opnemen met ze. 

Buursportcoaches 

De buursportcoaches in Almelo zijn allemaal ondergebracht bij het Sportbedrijf Almelo. Het doel van de buursportcoaches is om zoveel mogelijk inwoners van Almelo in beweging te krijgen. 

Cultuurcoach

De cultuurcoach in Almelo in de 'spin in het web' van het culture veld in Almelo. Alle culturele organisaties, verenigingen, groepen, bandjes, kunstenaars etc. kunnen bij de cultuurcoach terecht voor informatie en ondersteuning. 

Miranda Molendijk

Buurtsportcoach Gezondheid/Leefstijlmakelaar

m.molendijk@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 59834158

Charlie van den Bos

Vakleerkracht Bewegingsondewijs & Buurtsportcoach Jeugd

c.vandenbos@sportbedrijfalmelo.nl 

06-57719371

 

Michiel Bentsink

Buurtsportcoach Jongeren en Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

m.bentsink@sportbedrijfalmelo.nl 

06-27298588

Quinta Clason

Cultuurmakelaar in Almelo

quinta@cultuurinalmelo.nl 

06 38 75 48 46

Luc Nijhuis

Buursportcoach Beweegaanbod

l.nijhuis@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 15 12 81

Ruben Wassink

Buurtsportcoach Beweegaanbod

r.wassink@sportbedrijfalmelo.nl 

06 - 40 38 84 83

Renske Jonkman

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

r.jonkman@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 90 74 11

Ramon Uitslag

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

r.uitslag@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 59 50 15

Daan Keupink

Vakleerkracht Bewegingsonderwijs & Buurtsportcoach Jeugd

d.keupink@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 23 89 47 33

Saskia Klaassen - Gerrits

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

s.gerrits@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 90 72 40

Judith van Egmond

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.vanegmond@sportbedrijfalmelo.nl 

06 - 44 57 99 01

Joost Kroeze

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.kroeze@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 15 68 90 87

Kai Wesselink

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

k.wesselink@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 22 18 71 27

Anne-Lynn Knol

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

a.knol@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 42 17 00 25

Marlies Eertman

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

m.eertman@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 46 69 33 65

Jochem De Goeijen

Vakleerkracht bewegingsonderwijs & Buursportcoach Jeugd

j.degoeijen@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 12 11 86 44

Mieke Kuipers

Buurtsportcoach Jonge Kind

m.kuipers@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 40 47 67 15 

Jantine Oudelaar

Buurtsportcoach Passend Sporten

j.oudelaar@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 86 80 28 76

Jeroen Korte

Buurtsportcoach Passend Sporten

j.korte@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 28 63 75 22

Jan-Willen Dangremond

Buurtsportcoach Gezondheid

jw.dangromond@sportbedrijfalmelo

06 - 82 12 28 50

Sander Ten Tusscher

Buurtsportcoach Topsport & Evenementen

s.tentusscher@sportbedrijfalmelo.nl

06 - 83 36 24 72